Som dissenyadores, lingüistes, periodistes, programadores i docents que treballem en equip per fer projectes de comunicació social i creativa.

Ens agraden els reptes i posem la pell en allò que fem. Som artesanes de la comunicació i estem convençudes que, quan els diferents llenguatges es combinen –l’escriptura, el disseny, l’art, la programació…–, els resultats són sorprenents.

Ja fa més de vint anys que fem possible aquest projecte cooperatiu i autogestionat. Ens agrada aprendre en tot allò que fem i practicar els valors cooperatius d’ajuda mútua, responsabilitat, democràcia, igualtat, equitat i solidaritat.

Vols saber com treballem?

Casp 43, baixos.
08010 Barcelona

info@apostrof.coop
T (34) 93 342 93 66

Mireia Ribas

Comercial

mireia@apostrof.coop

Martí Làzaro

Disseny

marti@apostrof.coop

Marta Salinas

Text

marta@apostrof.coop

Lluís Pons

Programació

lluis@apostrof.coop

Jordi García

Transformació social

jordi@apostrof.coop

Gemma Casamajó

Comunicació

gemma@apostrof.coop

David Ricart

Disseny

david@apostrof.coop

Cesc Blanco

Comunicació

cesc@apostrof.coop

Carme Giménez

Text

carme@apostrof.coop

Carles Masià

Text

carles@apostrof.coop

Anna Sala

Disseny

anna@apostrof.coop

Alba Gómez

Comunicació

alba@apostrof.coop

Adrià Rieradavall

Administració

adria@apostrof.coop

Acceptes cookies?