Som dissenyadores, lingüistes, periodistes, programadores i docents que treballem en equip per fer projectes de comunicació social i creativa.

Ens agraden els reptes i ho donem tot a l’hora de tirar-los endavant. Som artesanes de la comunicació i estem convençudes que, quan els diferents llenguatges es combinen –l’escriptura, el disseny, l’art, la programació…–, els resultats són sorprenents.

Ja fa més de vint anys que fem possible aquest projecte de cooperativa sense ànim de lucre i autogestionada. Ens agrada aprendre en tot allò que fem i practicar els valors cooperatius d’ajuda mútua, responsabilitat, democràcia, igualtat, equitat i solidaritat.

Vols saber com treballem?

Casp 43, baixos.
08010 Barcelona

info@apostrof.coop
T (34) 93 342 93 66

Mireia Ribas

Projectes

mireia@apostrof.coop

Adrià Rieradavall

Comptabilitat i finances

adria@apostrof.coop

Martí Làzaro

Disseny

marti@apostrof.coop

Marta Salinas

Llengua

marta@apostrof.coop

Jordi Garcia

Transformació social

jordi@apostrof.coop

Gemma Casamajó

Comunicació

gemma@apostrof.coop

David Ricart

Disseny

david@apostrof.coop

Carme Giménez

Llengua

carme@apostrof.coop

Anna Sala

Disseny

anna@apostrof.coop

Anna Pruna

Comunicació

annap@apostrof.coop

Àngela Nicolotti

Comunicació

angela@apostrof.coop

Alba Gómez

Comunicació

alba@apostrof.coop